Rubik's Cube YongJun ChiLong

(EO3296)
Rating:
Plastic:
Price: 
$7.07
Out of stock
Manufacturer: YongJun (YJ)
Quantity:
Name and city:
Phone:
E-mail:
Comment:
Reviews (5)
# 1
25.03.2016
Вдала покупка за помірну ціну. Подобається хід граней, мінімум шуму, гарно зрізає кути. Чудовий magic cube. Рекомендую.
# 2
08.01.2016
Це дуже класний куб. Він не ріже 45 градусів , але є дуже швидким і він видає менше шуму , ніж Хуалонг. Незважаючи на його 57 мм , він підходить для ОХ через "слизький" хід граней. Ще й коштує недорого. Для мене він краще Хуалонга і Аолонга
# 3
08.09.2014
Замовляв ChiLong і AoLong. Хоча основним кубом став AoLong, цим кубом я також іноді збираю для різноманітності. Це дуже хороший куб, не відчувається, що це бюджедний куб. Його можно ставити в один ряд з найкращими кубами, незважаючи на його ціну. Добре підходить також для складання однією рукою. Раджу всім, хто хоче не дуже дорогий куб, або хто хоче собі дотатковий куб для різноманітності, він може стати у вас основним
# 4
03.07.2014
Хороший куб за хорошою ціною. Якщо порівнювати з вейлонгом, то він навіть швидше за рахунок дуже легкого ходу граней. Кути зрізає непогано. Зворотній навіть дуже непогано.
Але є й недоліки. М-шар досить неконтрольований, і постійно виникає якась мілка вібрація. На процесі складання це не відображається, але досить неприємно. Хоча, я думаю що він з часом притреться.
Так як я його купував не для спідкубінгу, то і основним він не стане. Чисто за відчуттям, вейлонг мені більше подобається. Але можу рекомендувати чілонг усім, хто хоче чудовий куб за помірну ціну. Як мінімум, час з ним не погіршиться.
# 5
06.06.2014
Чудовий куб. Зараз в мене він основний. За відчуттям схожий на Вейлонг , але краще контролюється. Кут зрізання 40-45 градусів.
Please, write a review for this product!
Name and city
E-mail
Review text
Important! To help your review pass moderation, please read our publishing rules!
Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH